تعمیر جاروبرقی در اهواز

تعمیر جاروبرقی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب اهواز توسط خدمات مرکز تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی ژاپن استوک (JAPAN_STOKE) در کارگاه های مجهز انجام میگردد. در نظر داشته باشید که برای حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما، جهت تعمیر جاروبرقی در اهواز از قطعات فابریک استفاده میکنیم.

تعمیرات جاروبرقی در اهواز

تعمیرات انواع برندهای جاروبرقی:
🔹انواع مدلهای بوش
🔹انواع مدلهای فلیپس
🔹انواع مدلهای سامسونگ
🔹انواع مدلهای الجی
🔹انواع مدلهای پارس خزر
و تمامی برندهای چینی

 

🔹تکنسین تعمیر جاروبرقی در اهواز
تکنسین این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشد و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

 

🔹هزینه تعمیر جاروبرقی در اهواز
تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

 

🔹اولویت با جیب شماست
با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

 

 

سرویس و نگهداری صحیح جاروبرقی

مشکلات جاروبرقی و تعمیرات آن
تمیزی و پاکیزگی خانه شما بدون انجام نظافت های هفتگی و جارو کشیدن های منظم میسر نمی شود و می توان میزان پاکیزگی خانه تان را به اندازه کیفیت عملکرد جاروبرقی تان دانست. جاروبرقی دستگاهی با عملکردی سریع و دقیق، بهترین وسیله برای نظافت و پاکیزه نگه داشتن خانه شماست. اما اگر برای این دستگاه قابل اعتماد و پُرکارتان اتفاقی افتاده و دچار مشکل شود، چه خواهید کرد؟ بروز مشکل و از کار افتادن جاروبرقی به هیچ وجه دور از انتظار نیست و می تواند موجب آشفتگی محل زندگی شما گردد. طبیعتا این اتفاق ناخوشایند می تواند شما را دچار اعصاب خوردی و کلافگی نماید و شما را به خرید جاروبرقی جدید و نگرانی ها و دردسرهای آن بیاندازد. اما راه حل بهتر و کم هزینه تر، تعمیرات جاروبرقی است. ممکن است در یافتن تعمیرکار متخصصی که بتواند مدل دستگاه شما را تعمیر و به خوبی آن را به شرایط عملکردی بهینه بازگرداند، دچار مشکل شوید. به همین دلیل ژاپن استوک (JAPAN_STOKE) برای کمک به شما اینجاست. متخصصین مجرب ژاپن استوک (JAPAN_STOKE) حال و روز شما را بهتر از هر کسی درک کرده و در سریعترین زمان ممکن جاروبرقی شما به صورت تخصصی و بر طبق اصول تعمیر مینمایند.